Get 10,000 Keyword Targeted Visitors Starting in Less Than 48 Hours

Your ad featured and highlighted at the top of your category for 90 days just $5.
Choose
"Make this ad premium" at checkout.

User description

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

$597 of Free Software | Targeted Traffic | Ad Service Affiliate Program| Ad Submission ServiceTraffic Affiliate Program | Free Ebook | List of Classified Ad Sites| Pro Marketing Software